Motor
Brzdy
Skla vozidla
Elektronika
Osvětlení
Prohlídky
Pneumatiky
Mechanické systémy
Klimatizace

Autolakovna

Moderní autolakovna ve Žďáře nad Sázavouchyběla jako sůl v jedné známé pohádce. Proto jsme se rozhodli vybavit nově vybudovanou dílnu nejmodernější kabinou a prvotřídním vybavením pro lakování.

Naše vize byla jednoduchá - ať už se jedná o Škodu Felicii nebo nejnovější BMW řady 7, tak musí být vždy odvedená prvotřídní práce. A to v dnešní době není možné bez moderního vybavení a hlavně bez přístupu k novým informacím, které se v tomto oboru neustále mění a vyvíjí. Proto jsme se rozhodli držet konceptu, který jsme nastavili na náš úspěšný autoservis - Lakýrnici a přípraváři pracují s tím nejlepším, co tento obor nabízí a jsou pravidelně školeni od těch nejlepších v oboru.

Neméně důležité jsou kvalitní barvy a ty jsou v našem servise opět bezkonkurenční, protože ctíme heslo: "Lepší jednou pořádně, než třikrát špatně." Používáme barvy z koncernu AkzoNobel. Nejdůležitější je pro nás kvalita provedené práce a ta je možná pouze s prvořídními materiály. Ať už se jedná o spotřební materiál nebo používaný lakýrnický materiál, tak vždy je pro nás na prvním místě kvalita, aby mohl lak sloužit několik dalších let - zároveň za příznivou cenu pro naše zákazníky.

Lakýrnici a přípraváři mají za sebou několik let praxe a proto se můžete spolehnout, že vaše vozidlo bude svěřeno do rukou zkušených odborníků, které pravidelně školíme.

Cenovou kalkulaci lakování vám provedeme takřka okamžitě. Jenom je samozřejmě potřeba nám poskytnout dostatek informací o plánované opravě. Ideální je pak vozidlo případně poškozený díl osobně vidět. Neváhejte a kontaktujte náš autoservis. Budeme se těšit na setkání s Vámi.

Prodej a dovoz
ojetých vozů

Všechny naše vozy prochází důkladnou předprodejní kontrolou. Skladem více než 30 automobilů různých značek.

Servis a lakovna vozidel
všech značek

Autoservis a autolakovna pro všechny značky vozidel. Můžeme servisovat i vozidla v záruce. Disponujeme tím nejmodernějším vybavením.

Likvidace pojistných
událostí

Měli jste nehodu? Zavolejte nám! Vše za vás vyřídíme, jsme smluvním servisem mnoha pojišťoven. Nechte Vaše starosti na nás.

© 2014 AutoFive s.r.o.
Jihlavská 1007/2
591 01 Žďár nad Sázavou