Motor
Brzdy
Skla vozidla
Elektronika
Osvětlení
Prohlídky
Pneumatiky
Mechanické systémy
Klimatizace

Diagnostika brzdových systémů (ABS/ASR, ESP®)

Expertní znalosti inteligentních bezpečnostních systémů

Profesionálové v autoservisech sítě Bosch Car Service vědí vše o bezpečnostních systémech. Disponují potřebnými odbornými znalostmi a také nezbytným testovacím vybavením. Jsou plně vybaveni, aby zajistili řádnou údržbu bezpečnostních systémů ve vašem voze a provedli patřičnou opravu - ABS, ASR nebo ESP®.

ABS, ASR a ESP® - a cokoli jiného, čím může být vaše auto vybaveno.

Zde je uveden stručný přehled nejdůležitějších bezpečnostních systémů a možnost obrátit se přímo na experty v Bosch Car Service, pokud máte nějaké problémy.

Electronic Stability Program (ESP®)
ESP zabrání smyku, když se vozidlo vymkne kontrole, například v zatáčkách při vysoké rychlosti. Činí tak působením na brzdu nebo na systém řízení motoru pro zastavení nekontrolovatelného smyku.

Traction control system (TCS) (Systém kontroly trakce)
TCS reguluje hnací moment při rozjezdu nebo akceleraci. Zaručena je nejen stabilita, ale i řiditelnost.

Antilock braking system (ABS) (Protiblokovací brzdový systém)
Jestliže se kola zablokují v důsledku prudkého brzdění, nebude vozidlo reagovat na řízení. Technologie ABS automaticky snižuje tlak v brzdovém systému tak, že se jednotlivá kola nezastavují a zůstávají pod kontrolou.

Bosch je jedním z předních světových vývojářů a výrobců elektronických systémů v automobilovém průmyslu. Odbornost je přímou výhodou autoservisů sítě Bosch Car Service, kde se můžete spolehnout na naše školené specialisty, kteří provedou profesionální údržbu a případně opravu elektronických bezpečnostních systémů ve vašem voze.

Diagnostická data pro všechny bezpečnostní systémy a typy vozidel
Kompletní řada standardních produktů s kvalitou prvovýbavy
Nejmodernější testovací vybavení pro dokonalou údržbu a opravu

Systematická bezpečnost

Společnost Bosch vždy hrála důležitou roli ve vývoji bezpečnostních systémů vozidel - nikoliv až od vynálezu elektronického stabilizačního systému (ESP®) v roce 1995. Další důvod, proč stále více výrobců automobilů důvěřuje kvalitním výrobkům značky Bosch. Je více či méně samozřejmé, že autoservisy sítě Bosch Car Service mají vždy k dispozici celou škálu brzdových produktů v kvalitě pro prvovýbavu. Kromě toho máme také stálý přístup k datům potřebným k údržbě bezpečnostních systémů, takže jsme schopni zajistit profesionální diagnostiku a spolehlivé odstraňování závad.

Prodej a dovoz
ojetých vozů

Všechny naše vozy prochází důkladnou předprodejní kontrolou. Skladem více než 30 automobilů různých značek.

Servis a lakovna vozidel
všech značek

Autoservis a autolakovna pro všechny značky vozidel. Můžeme servisovat i vozidla v záruce. Disponujeme tím nejmodernějším vybavením.

Likvidace pojistných
událostí

Měli jste nehodu? Zavolejte nám! Vše za vás vyřídíme, jsme smluvním servisem mnoha pojišťoven. Nechte Vaše starosti na nás.

© 2014 AutoFive s.r.o.
Jihlavská 1007/2
591 01 Žďár nad Sázavou