Motor
Brzdy
Skla vozidla
Elektronika
Osvětlení
Prohlídky
Pneumatiky
Mechanické systémy
Klimatizace

Profesionální 10bodová kontrola

Pravidelná kontrola pro bezpečnost a spolehlivost při jízdě

Pravidelná kontrola je vždy dobrou volbou - ať už chcete jezdit pořád ve stejném vozidle, nebo si přejete zachovat prodejní hodnotu do budoucna. 10bodová kontrola Bosch Car Service zaručuje bezpečnější jízdu a zajišťuje, aby vaše vozidlo bylo vždy ideálně připraveno ke každodennímu použití. Používáme nejmodernější diagnostické zařízení pro komplexní kontrolu a lokalizaci případných závad a jejich odstranění. Snižuje se tím zejména riziko nehody, zvyšuje se bezpečnost všech cestujících ve vozidle a předchází se nepříjemným poruchám.

Bezpečná jízda

Počet lidí usmrcených při dopravních nehodách v několika předchozích letech zaznamenal pokles. To je dobrým znamením vzhledem ke skutečnosti, že vážné poruchy má téměř 25 % vozidel na silnicích. Cenově výhodná kontrola vozidla od Bosch Car Service poskytuje spolehlivé informace o tom, zda je vaše vozidlo zcela pojízdné. To vám pomůže vyhnout se nebezpečným situacím a nákladným opravám. V každém případě vždy dbejte na pravidelné intervaly údržby, neboť pouze odborník pozná, kde mohou spočívat možná rizika.

Pokud chcete být vždy na bezpečné straně, je vhodné nechat si zkontrolovat deset nejdůležitějších položek v autě shora směrem dolů - rychle, důkladně a za rozumnou cenu. Výhoda: Bezpečnější jízda a větší mobilita.

Pro všechny výrobce a modely vozidel libovolného stáří
Nejmodernější diagnostické vybavení
Originální náhradní díly v kvalitě pro prvovýbavu nebo repasované díly

10 bodů pro vaši bezpečnost

10bodová kontrola u Bosch Car Service zaručuje bezpečnou jízdu po celý rok a za každého počasí. Zde jsou některé z položek, které kontrolují naši servisní odborníci:

Elektronické systémy
Pneumatiky
Osvětlení
Spodek vozidla
Houkačka
Brzdy (vizuální kontrola)
Stěrače
Akumulátor (vizuální kontrola)
Kapaliny
Klimatizační systém

Prodej a dovoz
ojetých vozů

Všechny naše vozy prochází důkladnou předprodejní kontrolou. Skladem více než 30 automobilů různých značek.

Servis a lakovna vozidel
všech značek

Autoservis a autolakovna pro všechny značky vozidel. Můžeme servisovat i vozidla v záruce. Disponujeme tím nejmodernějším vybavením.

Likvidace pojistných
událostí

Měli jste nehodu? Zavolejte nám! Vše za vás vyřídíme, jsme smluvním servisem mnoha pojišťoven. Nechte Vaše starosti na nás.

© 2014 AutoFive s.r.o.
Jihlavská 1007/2
591 01 Žďár nad Sázavou