Motor
Brzdy
Skla vozidla
Elektronika
Osvětlení
Prohlídky
Pneumatiky
Mechanické systémy
Klimatizace

Servis se zachováním záruky

Program pro vše kolem vašeho auta

Každá inspekce v Bosch Car Service probíhá podle pokynů výrobce vozidla. Přitom si náš odborný personál vezme pod lupu veškeré komponenty a překontroluje řadu systémů relevantních pro bezpečnost – od motoru, přes elektroniku až po brzdy. A v případě potřeby provede náš personál po dohodě s vámi ihned také výměnu oleje a filtru, doplní stavy náplní a vymění vadné a opotřebené díly za náhradní díly v kvalitě pro prvovýbavu. Tak nejen zachováte hodnotu svého vozidla, ale kompletně se vám také zachová záruka výrobce.

Proč je kontrola důležitá

Počet lidí usmrcených při dopravních nehodách naštěstí neustále klesá, i když u přibližně 25 % vozidel na silnici existují závažné nedostatky. Pravidelná údržba vozidla je jediným způsobem okamžitého zjištění a opravy jakýchkoli chyb a defektů. Důkladný servis má vždy smysl - ať už máte v úmyslu nadále pokračovat v jízdě se stejným vozidlem nebo zajistit jeho dobrou prodejní hodnotu. Základní kontrola nebo inspekce v Bosch Car Service je zárukou pro lepší a bezpečnější jízdu.

Inspekce včetně záruky mobility v celé Evropě

Porucha vozidla, nehoda, špatné tankování nebo poškození kabeláže kunou. Nic už nefunguje! Na cestách někdy vzniknou situace, ve kterých bychom chtěli, aby nám strážný anděl co nejrychleji pomohl!Ty mají u Bosch Service záruku mobility.S více než 1000 autoservisy v Německu jsme vám k dispozici vždy a skoro všude. 24 hodin, také v neděli a ve svátcích. Po provedení inspekce v našich Bosch Service obdržíte garanci mobility. Tím jste jako řidič nebo spolujezdec ve vašem vozidle optimálně zajištěni a v případě závady můžete profitovat z našich rozsáhlých služeb: Od pomoci při poruše a nehodě vozidla, odtažení a vyproštění, až po poskytnutí náhradního vozidla, zajištění cesty domů nebo do původního cíle cesty, ubytování a zpětný transport vozidla.Informujte se v autoservisu Bosch ve vaší blízkosti, rádi vám pomůžeme!

Jsme schopni zajistit odbornou kontrolu a údržbu bez propadnutí záruky výrobce. Také pro nová vozidla.

Pro všechny modely vozidel s libovolným stářím
Kompletní úkony se zachováním záruky výrobce a mobility
Záznam všech prací do servisní knížky

Naše služby pro užitková vozidla

Také jste přesvědčeni o tom, že si musíte u svého nového vozidla nechávat dělat údržbu v autoservisech výrobce, aby jste nepřišli o záruku? Potom byste měli vědět, že tuto práci dokáže provést každá kvalifikovaná dílna při úplném zachování záručních povinností výrobce. V důsledku toho získáte při inspekcích v autoservisech Bosch Car Service nejen záruku na vaše auto, ale také bezplatné služby naší záruky mobility. Tyto služby jsou příspěvkem k zajištění kvality, který zajišťuje ještě větší pečlivost našeho dílenského personálu. Konečně jde přece o vaši bezpečnost.

Naši experti doporučují

Pokud si necháte provádět údržbu vozidla v Bosch Car Service, můžete využívat výhod naší havarijní služby 24 hodin každý den v roce. A každá inspekce vozidla v Bosch Car Service je spojena s volitelnou zárukou mobility, ta vás opravňuje k jejímu bezplatnému využití, pokud máte poruchu kdekoli v Evropě:
Asistenční služba při poruchách a nehodách
Opravy vozidel po nehodě
Odtahová služba
Náhradní vozidlo
Taxi
Ubytování v hotelu

Prodej a dovoz
ojetých vozů

Všechny naše vozy prochází důkladnou předprodejní kontrolou. Skladem více než 30 automobilů různých značek.

Servis a lakovna vozidel
všech značek

Autoservis a autolakovna pro všechny značky vozidel. Můžeme servisovat i vozidla v záruce. Disponujeme tím nejmodernějším vybavením.

Likvidace pojistných
událostí

Měli jste nehodu? Zavolejte nám! Vše za vás vyřídíme, jsme smluvním servisem mnoha pojišťoven. Nechte Vaše starosti na nás.

© 2014 AutoFive s.r.o.
Jihlavská 1007/2
591 01 Žďár nad Sázavou