Motor
Brzdy
Skla vozidla
Elektronika
Osvětlení
Prohlídky
Pneumatiky
Mechanické systémy
Klimatizace

Seřízení světlometů na zimu

4. 12. 2018

Vidět, být viděn a neoslňovat další účastníky provozu - to je důležité si zapamatovat především v zimních měsících. Stmívá se dříve a hrozí daleko větší nebezpečí kolize, jak už s chodci, ostatními vozy a nebo dokonce zvěří. Proto je důležité udržovat "oči" vašeho vozu v perfektní kondici.

Už se vám jistě několikrát stalo, že naproti jedoucí vozidlo svítilo všemi směry, ale jen ne tím kterým by mělo. K tomu může dojít velmi snadno. Může to nastat po neodborné výměně žárovky nebo třeba celého světlometu. Náš autoservis je však na tyto situace vybaven a pomocí moderního regloskopu vám světla na voze nastavíme do správného směru, aby vaše cesta za tmy byla maximálně bezpečná. Toto seřízení se ovšem týká i xenonových výbojek. Ty pro správné seřízení potřebují moderní diagnostický přístroj, který dokáže do jednotky vepsat ty správné hodnoty. Proto neváhejte a objednete se v našem servisu.

Prodej a dovoz
ojetých vozů

Všechny naše vozy prochází důkladnou předprodejní kontrolou. Skladem více než 30 automobilů různých značek.

Servis a lakovna vozidel
všech značek

Autoservis a autolakovna pro všechny značky vozidel. Můžeme servisovat i vozidla v záruce. Disponujeme tím nejmodernějším vybavením.

Likvidace pojistných
událostí

Měli jste nehodu? Zavolejte nám! Vše za vás vyřídíme, jsme smluvním servisem mnoha pojišťoven. Nechte Vaše starosti na nás.

© 2014 AutoFive s.r.o.
Jihlavská 1007/2
591 01 Žďár nad Sázavou