Motor
Brzdy
Skla vozidla
Elektronika
Osvětlení
Prohlídky
Pneumatiky
Mechanické systémy
Klimatizace

Nová moderní lakovna ve Žďáře nad Sázavou

8. 3. 2019

Automobily se vyvíjí závratným tempem, to co se nám ještě před deseti lety zdálo jako nemožné se již dnes stává součástí běžných automobilů. S tímto vývojem jde dopředu i lakovací průmysl, kterého jsme se hrdě stali součástí. Moderní lakovna v našem městě byla "nedostatkovým zbožím" a to se nyní mění. Naše společnost se rozhodla po pěti letech, kdy jsme se soustředili na perfektní moderní autoservis a prodej ojetých vozů posunout zase o krok dál. A vzali jsme to hopem, místo kroku jsme udělali skok a během velmi krátké doby jsme vybudovali novou autolakovnu s přípravnou a karosářskou dílnou.

Vše na jednom místě - to je nyní naše motto. Ať už přijedete na běžnou servisní prohlídku nebo se vám stane nehoda, tak o vše se nyní postaráme na jednom místě. Na mechanické dílně vozidlo zkontrolujeme, rozebereme -> na karosářské dílně opravíme, vykytujeme, vytáhneme, vyklepeme -> na lakovně nalakujeme, vyleštíme -> na mechanické opět poskládáme a předáme. To vám samozřejmě ohromně zkracuje čekací dobu mezi předáním do opravy a převzetím opraveného vozu.

Máme lakýrniky, karosáře a přípraváře kteří hned na začátku prošli důkladným školením od těch nejlepších, aby se zdokonalili v tom, co se naučili již v předešlé praxi. Vybavili jsme je tím nejmodernějším vybavením, které je nezbytné pro dokonale provedenou práci. Navíc když pracujete s moderním vybavením, tak se všechny procesy velmi urychlují, což v konečném důsledku znamená jak časovou tak především finanční úsporu pro naše zákazníky.

Lakovnu jsme tento rok rozjeli na plné obrátky. Už máme za sebou celolak jednoho youngtimera (ukážeme vám výsledek v samostatném článku), lakování několika desítek dílů a spoustu vozů po větších či měnších opravách. Neustále se vyvíjíme a perfektní výsledek je pro nás na prvním místě. Je nám jedno jestli vyvařujeme a následně lakujeme ohnilé prahy na Škodě Felicii a nebo lakujeme půlku zánovního BMW X5 - výsledek musí být vždy stejný: "Spokojený zákazník a skvěle odvedená práce."

Budeme se těšit na setkání s vámi
Tým autoFIVE Bosch Car Service

Prodej a dovoz
ojetých vozů

Všechny naše vozy prochází důkladnou předprodejní kontrolou. Skladem více než 30 automobilů různých značek.

Servis a lakovna vozidel
všech značek

Autoservis a autolakovna pro všechny značky vozidel. Můžeme servisovat i vozidla v záruce. Disponujeme tím nejmodernějším vybavením.

Likvidace pojistných
událostí

Měli jste nehodu? Zavolejte nám! Vše za vás vyřídíme, jsme smluvním servisem mnoha pojišťoven. Nechte Vaše starosti na nás.

© 2014 AutoFive s.r.o.
Jihlavská 1007/2
591 01 Žďár nad Sázavou