Motor
Brzdy
Skla vozidla
Elektronika
Osvětlení
Prohlídky
Pneumatiky
Mechanické systémy
Klimatizace

Celolak Opelu Calibra

29. 3. 2019

Mladistvá léta, vůně spáleného benzinu, žádné EU restrikce a Sametová revoluce - přesně tohle asi proběhlo hlavou našemu významnému zákazníkovi, který se rozhodl splnit si sen ze svého mládí - pořídit si legendární Opel Calibra V6. A tady to začalo u nás.

Opel Calibra se řadí do dnes již módní sekce Youngtimerů. Sehnat zachovalý kus, který není v havarijním stavu je jako hledat jehlu v kupce sena. No a pak jsou tady vozy, které se na první pohled tvaří sympaticky a za dobré peníze, ale druhý pohled odhalí velké nedostatky, které akorát někdo zamaskoval. To byl přesně tento případ, ale od toho jsme tady my. Na voze se udělali brzdy, oleje, baterka, filtry, vyměnil se radiátor a spoustu dalších drobností. Pak se přešlo na kastli.

Už při výměně brzd bylo vidět, že nás čeká více práce než jaká byla původní představa. Zákazník vzhledem k citovému vztahu k vozu i tak chtěl dát vozidlo do krásného stavu a tak se začalo. Museli jsme vyvařit prahy, zapravit díry (ty byly zamaskované pěnou) a spousta dalších větších či menších oprav, které jsou velmi časově náročné. Poté začala příprava na lak a my mezitím zkolaudovali naši novou lakovnu. A tak jsme se pustili do našeho prvního celolaku, nebylo na co čekat. Se zákazníkem se doladila barva dle zadaní: "Ve stínu černá, na sluníčku do zelena." :-) A šlo se na to.

Výsledek dopadl na výbornou. Zákazník byl nadšen a my měli dobrý pocit z perfektně odvedené práce (fakturace byla v tomto případě na žebříčku hodnot až na druhém místě :-) ).

Prodej a dovoz
ojetých vozů

Všechny naše vozy prochází důkladnou předprodejní kontrolou. Skladem více než 30 automobilů různých značek.

Servis a lakovna vozidel
všech značek

Autoservis a autolakovna pro všechny značky vozidel. Můžeme servisovat i vozidla v záruce. Disponujeme tím nejmodernějším vybavením.

Likvidace pojistných
událostí

Měli jste nehodu? Zavolejte nám! Vše za vás vyřídíme, jsme smluvním servisem mnoha pojišťoven. Nechte Vaše starosti na nás.

© 2014 AutoFive s.r.o.
Jihlavská 1007/2
591 01 Žďár nad Sázavou